فهرست ناوبری +

راهنمای فعالسازی بروی کنسول

راهنمای استفاده از اکانت هکی PS4

بعد از واریز پول و خرید اکانت PS4 و گرفتن اطلاعات یوزرنیم و پسورد از ما طبق آموزش زیر انجام دهید :

۱-  روی گوشیتون برنامه PlayStation رو باز کنید :

(برنامه را از لینک زیر دریافت کنید: http://www.apkmirror.com/apk/playstation-mobile-inc/playstationapp/playstation-app-3-10-10-android-apk-download/ برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید.)

۱-۱ با اطلاعات اکانتی که گرفتید تو برنامه وارد بشید. ۱-۲ درقسمت بالا سمت راست روی عکس لمس کنید و گزینه Profile رو انتخاب کنید و حالا کنار نام کاربری یه چراغ میتونید ببینید که یا سبز،آبی یا قرمز خواهد بود. ۱-۴ اگر آبی یا سبز بود : به معنیه اینه که صاحب اکانت آنلاین هستش و شما نمیتونید فعلا کاری کنید،نیم ساعت منتظر بمونید و دوباره رنگ چراغ رو چک کنید. ۱-۵ اگر قرمز بود : به معنیه اینه که صاحب اکانت آفلاین هستش و شما میتونید مرحله ی بعد(۲۲) رو اجرا کنید.

 

به آدرس زیر برید :

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action

۲- بعد از رفتن به آدرس بالا ، در قسمت مربوط ایمیل و پسوردی که از ما دریافت کردید را وارد میکنید.

راهنمای استفاده از اکانت هکی PS4
راهنمای استفاده از اکانت هکی PS4

۳- به قسمت Account برید و سپس از منوی سمت چپ قسمت MEDIA AND DEVICES رو انتخاب کنید و روی دکمه ی DEACTIVATE ALL کلیک کنید و بعدش سمت راست بالا گزینه ی Sign Out رو انتخاب کنید. مثل تصویر ذیل:

 

توجه : این مرحله رو بعد از قرمز بودن چراغ به سرعت انجام بدید: ۴- کنسول پلی استیشن را روشن کنید و همون قبل از ورود به یوزر خودتون وارد قسمت New Profile یا New User بشید و قسمت Sing in رو انتخاب کنید. ۴-۱ اطلاعات یوزرنیم و پسوردی که از ما گرفتید رو در بخش email و password وارد کنید. ۴-۲ وقتی وارد اکانت شدید وارد قسمت Settingg بشید

Settings

۴-۳ بر روی گزینه ی Activate as Your Primary PS4 کلیک کنید:

Activate_as_Your_Primary_System

۴-۴ گزینه Active رو انتخاب کنید :

Activate

توجه : اگر احیانا گزینه ی Active غیرفعال و خاموش بود به این معنیه که با وارد شدن به اکانت بطور خودکار این اتفاق افتاده و نیاز نیست این مرحله رو انجام بدید.

۵- حالا کنار اسم بازی ها و منو اول وارد PlayStation Store بشید و اسم بازی ای که بابتش اکانت را خریدید رو وارد کنید و اون بازی رو برای دانلود قرار بدید اگر چندین بازی تو یک اکانت بود باید این کار رو تکرار کنید.

۶- بعد از اینکه تمام بازی ها رو برای دانلود قرار دادید از قسمت PlayStation Network از اکانت Sign Out بشید و وارد اکانت اصلی خودتون بشید و دیگه هرگز وارد اون اکانت نشید. حالا شما میتونید با اکانت متعلق به خودتون بازیها رو تا مادام العمر بازی کنید و داشته باشید.

* هرگز از پول و یا امتیاز اکانتی که خریدید استفاده نکنید. **هرگز مجدد وارد اکانت نشید.

نکته:در اپدیت جدید نیاز به اکتیو کردن اکانت نیست و بصورت خودکار اکتیو میشود.